Skip links

Main navigation

Rozwiązania

  Badania ilościowe (CAWI)

  Społeczność badawcza Ideas zarządzana jest przez agencję badawczą IRCenter specjalizującą się w analizie i łączeniu różnorodnych danych internetowych m.in. danych deklaratywnych, danych behawioralnych czy informacji pochodzących z aktywności w mediach społecznościowych.

  Jeśli jesteś zainteresowany realizacją projektu badawczego (np. badania ilościowe, badania segmentacyjne, badania wizerunku marki), skontaktuj się z nami pisząc mail pod adres info@ircenter.com.

 • Marka

  Marka

  Prowadzimy regularne badania wizerunku i świadomości marek wśród polskich konsumentów. Jeśli chcesz się dowiedzieć co konsumenci sądzą o Twoje marce, skorzystaj z naszej unikalnej metody badania wizerunku i świadomości marek. W przeciwieństwie do innych, obecnych na rynku rozwiązań, nasze podejście uwzględnia równoległy pomiar marek z kilku różnych perspektyw.

 • Omnibus

  Omnibus

  Ideas Omnibus daje ci niemal natychmiastowy dostęp (min. 24h) do zebrania reprezentatywnej liczby odpowiedzi na dowolne pytanie badawczę. Nasi paneliście są doskonale sprofilowani, co umożliwia nam dostarcie do określonych grup docelowych. Ankieta może zawierać materiały video, zdjęcia.

 • Segmentacja

  Segmentacja

  Badania segmentacyjne realizowane wśród uczestników społeczności Ideas, charakteryzują się dużo większą dokładnością i precyzją, niż dostępne na rynku rozwiązania. Związane jest to z integracją wielu różnych źródeł danych o naszych respondentach m.in. demografii, stylu życia, konsumpcji mediów ATL, konsumpcji social media i urządzeń mobilnych czy postawach i opiniach.

 • Badania ad-hoc

  Badania ad-hoc

  Badania ad-hoc są największą zaletą społeczności Ideas, dostarczają one bowiem pełnej wiedzy o świecie współczesnego konsumenta. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i integracji danych, nasi analitycy i badacze dostarczają insighty rynkowe i konsumenckie, analizy i badania rynku, audyty marki i kampanii reklamowych, testy konceptów i contentu.

 • Branże

  Branże

  Społeczność badawcza Ideas liczy sobie blisko 15 tys. Polaków reprezentujących różne grupy wiekowe, profile socjo-ekonomiczne i demograficzne. Wielkość i różnorodność naszej społeczności pozwala nam docierać do konkretnych grup respondentów, dzięki czemu nasi Klienci mogą realizować swoje badania na swoich grupach docelowych.

 • Technologia

  Technologia

  Dzięki wykorzystaniu internetowych technologii analitycznych w pracy z respondentami m.in. aplikacji mobilnej lub aplikacji przeglądarkowej, jesteśmy w stanie wzbogacić dane deklaratywne o dane behawioralne dot. realnych zachowań respondentów. Nasze rozwiązania monitorują m.in. aktywność na urządzeniach mobilnych i komputerze respondenta, czy też jego dokładne położenia geograficzne.

Dołącz do społeczności badawczej Ideas! Zbieraj punkty i wymieniaj je na aktracyjne nagrody.
Dołączając do społeczności Ideas wyrażasz zgodę na warunki Regulaminu Serwisu i Polityki Prywatności.